
Predator kihívás
| Posted in Címkék: kihívás predator négyzet ragadozó vérnyúl mrbloodbunny | Posted on 2026.06.03. 13:57
0

Megihlettek a Klingonok
Űrgolyhók 2
| Posted in Címkék: vérnyúl mrbloodbunny Űrgolyhók Spaceballs The new one The schwartz awakens | Posted on 2026.06.03. 13:53
0
Minden forrás szerint ez igazi. Can't wait :) Amúgy Lewis Pullman Bill Pullman gyereke vagy klónja? Elsőre nehéz eldönteni.

Bird of Prey
| Posted in Címkék: vérnyúl mrbloodbunny STAR TREK Klingon Bird of prey Ragadozómadár | Posted on 2026.06.03. 13:50
0

És hogy eljussunk oda, ahová még ember nem merészkedett.
| Posted in Címkék: star trek hold misszió küldetés borg vérnyúl mrbloodbunny artemis | Posted on 2026.05.12. 19:43
0

Sosem jártunk még olyan messze, mint az Artemis II misszióval. Talán egy kicsit túl messzire is mentünk. Forrás: Glenn D Baird
Csak parancsokat teljesítettem
| Posted in Címkék: politika meme vérnyúl mrbloodbunny Balásy Gyula | Posted on 2026.05.06. 20:13
0

„Csak parancsokat teljesítettem”
Én durván egy évet igen komoly szorongásban töltöttem, ami kb a pokol demója, hogy olyasmire kell számítani ha eladnám a lelkem és oda kerülnék, és ezek ebben -félelemben- tartottak tízezreket / százezreket (milliókat?) mesterségesen, csak a Minden Bűn Öreganyja, a kapzsiság motiválta mániákus hatalomvágyuk miatt, hosszú-hosszú évig.
És most hirtelen herr "Lerobbant a Ferrarim, így csak a Lambóval tudtam játszani a jampit" Gyulus megbánó lett. Oké, ez papíron szép, de B+ erre nem lett volna szükség, ha eleve azt mondod: "Nem. Én nem fogok egy egész országot hülyére mérgezni félelemkeltő propagandával, adjátok a jilliárdokat másnak." Mindegy, én nem vagyok Isten, majd ő eldönti meghatják-e ezek a (nem kicsit) későn jött könnycseppek.
Akik régóta követnek tudják, hogy tényleg ritkán politizálok, nagyon tudatosan kerülök szinte minden ilyen témát is a neten, de azért az én rettentő magas ingerküszöbömet is át lehet rúdugrani. Ez a fércmű photoshop, nem ai, volt vagy 5 perc kutatás és még 15 perc ps.
Jim E. Brown, a LEGENDA
| Posted in Címkék: vérnyúl mrbloodbunny Jim E Brown obese alcoholic brit pop sensation | Posted on 2026.05.03. 08:18
0
Jó napot.
Előre szeretnék szólni, hogy mai művészeti kedvcsinálónkhoz erősen ajánlott az angol nyelv ismerete, ugyanis angol(?) hősünk angolul énekel, és ma ezen káprázatos zeneszámok lesznek fókuszban. Kezdjük is egy klasszikussal, a dallal ami arról szól, hogy Jim E. abbahagyta a prozac szedését, hogy tovább piálhasson (ha ez tetszik, olvass tovább, élvezni fogod, ha nem, bocs, hogy raboltam az idődet):
0
Állítólag magyar, simán érzem benne Trianon minden fájdalmát, de ha ez nem is itt készült, azért az életérzés teljesen Kárpát-medence :) Csak azért töltöm fel ide, mert marha nehezen találtam meg, és kell egy biztos hely ahol fellelhető a múlt eme kincse, és a The Radiator című számhoz a kommentemet valamivel alá kellett támasztanom. Ja, és nyilván mindenki más szórakoztatására of course. Zenei aláfestés pedig egyszerűen nem lehet más, mint Bochka, Bass, Kolbaser
A STAR TREK legjava
| Posted in Címkék: star trek meme meeting vérnyúl mrbloodbunny | Posted on 2026.02.19. 14:31
0

STAR TREK Fans Live Here oldalról fordítva
Robert Silverberg - A földrengésre várva (hangoskönyv)
| Posted in Címkék: sci-fi hangoskönyv science fiction galaktika vérnyúl mrbloodbunny | Posted on 2026.02.19. 14:24
0
ROBERT SILVERBERG: A földrengésre várva (hangoskönyv, GALAKTIKA II. évf. 1986/5. 68. szám)
