Fallout

    | Posted in Címkék: meme fallout kuka vérnyúl mrbloodbunny |

    0

    fallout_kuka_done_2_1.jpg

    Predator kihívás

    | Posted in Címkék: kihívás predator négyzet ragadozó vérnyúl mrbloodbunny |

    0

    predator_negyzet_done_2_1.jpg

    Megihlettek a Klingonok

    Űrgolyhók 2

    | Posted in Címkék: vérnyúl mrbloodbunny Űrgolyhók Spaceballs The new one The schwartz awakens |

    0

    Minden forrás szerint ez igazi. Can't wait :) Amúgy Lewis Pullman Bill Pullman gyereke vagy klónja? Elsőre nehéz eldönteni.

    spaceballs_ii_done_1_1.jpg

    Bird of Prey

    | Posted in Címkék: vérnyúl mrbloodbunny STAR TREK Klingon Bird of prey Ragadozómadár |

    0

    bird_of_prey_done_2_1.jpg

    És hogy eljussunk oda, ahová még ember nem merészkedett.

    | Posted in Címkék: star trek hold misszió küldetés borg vérnyúl mrbloodbunny artemis |

    0

    glenn_d_baird_sosem_jartunk_meg_messzebb.jpg

    Sosem jártunk még olyan messze, mint az Artemis II misszióval. Talán egy kicsit túl messzire is mentünk. Forrás: Glenn D Baird

    Csak parancsokat teljesítettem

    | Posted in Címkék: politika meme vérnyúl mrbloodbunny Balásy Gyula |

    0

    balasy_done_3_1.jpg

    „Csak parancsokat teljesítettem”

    Én durván egy évet igen komoly szorongásban töltöttem, ami kb a pokol demója, hogy olyasmire kell számítani ha eladnám a lelkem és oda kerülnék, és ezek ebben -félelemben- tartottak tízezreket / százezreket (milliókat?) mesterségesen, csak a Minden Bűn Öreganyja, a kapzsiság motiválta mániákus hatalomvágyuk miatt, hosszú-hosszú évig.

    És most hirtelen herr "Lerobbant a Ferrarim, így csak a Lambóval tudtam játszani a jampit" Gyulus megbánó lett. Oké, ez papíron szép, de B+ erre nem lett volna szükség, ha eleve azt mondod: "Nem. Én nem fogok egy egész országot hülyére mérgezni félelemkeltő propagandával, adjátok a jilliárdokat másnak." Mindegy, én nem vagyok Isten, majd ő eldönti meghatják-e ezek a (nem kicsit) későn jött könnycseppek.

    Akik régóta követnek tudják, hogy tényleg ritkán politizálok, nagyon tudatosan kerülök szinte minden ilyen témát is a neten, de azért az én rettentő magas ingerküszöbömet is át lehet rúdugrani. Ez a fércmű photoshop, nem ai, volt vagy 5 perc kutatás és még 15 perc ps.

    Jim E. Brown, a LEGENDA

    | Posted in Címkék: vérnyúl mrbloodbunny Jim E Brown obese alcoholic brit pop sensation |

    0

    Jó napot.
    Előre szeretnék szólni, hogy mai művészeti kedvcsinálónkhoz erősen ajánlott az angol nyelv ismerete, ugyanis angol(?) hősünk angolul énekel, és ma ezen káprázatos zeneszámok lesznek fókuszban. Kezdjük is egy klasszikussal, a dallal ami arról szól, hogy Jim E. abbahagyta a prozac szedését, hogy tovább piálhasson (ha ez tetszik, olvass tovább, élvezni fogod, ha nem, bocs, hogy raboltam az idődet):

    RADIÁTOR B+

    | Posted in Címkék: disco buli diszkó radiátor részeg pia |

    0

    Állítólag magyar, simán érzem benne Trianon minden fájdalmát, de ha ez nem is itt készült, azért az életérzés teljesen Kárpát-medence :) Csak azért töltöm fel ide, mert marha nehezen találtam meg, és kell egy biztos hely ahol fellelhető a múlt eme kincse, és a The Radiator című számhoz a kommentemet valamivel alá kellett támasztanom. Ja, és nyilván mindenki más szórakoztatására of course. Zenei aláfestés pedig egyszerűen nem lehet más, mint Bochka, Bass, Kolbaser

    radiator.jpg

    A STAR TREK legjava

    | Posted in Címkék: star trek meme meeting vérnyúl mrbloodbunny |

    0

    star_trek_fans_live_here_600px_done_1_1.jpg

    STAR TREK Fans Live Here oldalról fordítva

    Robert Silverberg - A földrengésre várva (hangoskönyv)

    | Posted in Címkék: sci-fi hangoskönyv science fiction galaktika vérnyúl mrbloodbunny |

    0

    ROBERT SILVERBERG: A földrengésre várva (hangoskönyv, GALAKTIKA II. évf. 1986/5. 68. szám)

    süti beállítások módosítása